RINKS

 

Winner

Finalist

 

2017

Moores, Anderson, Maylin & Souter (Southey)

Bell, Lofty, Browing & Huntingford (West End)

 

2016

Hankin, Dexter, Beales & Clark (Egham)

Deighton, Greatorex, Duarte & Biddlecombe (Southey)

 

2015

Searle, Gordon, Cable & Bourne (Purley Bury)

Stevens, Jenkins, Dexter & Emanuel (Egham)

 

2014

Patel. Cavilla, Vandrau & Smith (Sutton)

Searle, Gordon, Cable & Bourne (Purley Bury)

 

2013

Brookbank, Parmee, Spencer & Double (Supreme)

Seddon, Hollins, Platt & Stevens (Milford)

 

2012

Haigh McDonagh Heard & Barnett (Cheam Ladies)

Baird Gater Chicken & Pillman (Ember)

 

2011

Hampton, Banks, Poat & Pancott (Knaphill)

Haigh, McDonagh, Heard & Barnett (Cheam Ladies)

 

2010

Davies, Pickin, Jenkins Garden (Egham)

Jones, Jenkins, Clark, Hankin (Egham)

 

2009

Warrington, Hilton, Mitchell, Cuell   (Croydon)

Seddon, Hollins, Platt, Stevens (Milford)

 

2008

Warrington, Hilton, Mitchell , Cuell (Croydon)

Deighton, Ryan, Maylin, Duarte (Southey)

 

2007

Haigh, McDonagh, Barnett, Gover (Cheam Ladies)

Sarratt, Cole, Sarratt, Wright (Old Coulsdon)

 

2006

Deighton, Ryan, Maylin, Duarte (Southey)

Steel, Pearce, Smith, Templeman (Sutton)

 

2005

Newman, Garden, Strutt, Launders (Egham)

Crimp, Hicks, Cunningham, Bolton (Putney Town)

 

2004

Graham,Rocliffe,Littleboy,Singleton (Rosehill)

Fagence,Crawley,Tingay,Ginn (Knaphill)

 

2003

Mussell,Greatorex,Biddlecombe,Andrews (Southey)

Newman,Garden,Jenkins,Hankin (Egham)

 

2002

King,Wilkins,Robson,Moody (Ashtead)

Sperring,Cheeseman,Mills,Starkey (Epsom)   

 

2001

Jones,Anderson,Wathen,Dawber (Magdalen Park)

Johnstone,Newman,Leathwood,Taylor (Shirley Park)

 

2000

Myers,Pullan,Brian,Stevens (Wonersh)

Mitchell,Miss Prior,Kelly,Templeman (Croydon)

 

1999

Beaumont,Winter,Whatford,Strutt (Egham)

Miller,Taylor,Healey,Rickman (Raynes Park)

 

1998

Turner,Stone,Miller,Watson (Sutton)

Wales,Beake,Wooler,Farber (Byfleet)

 

1997

Paddon,Hughes,Biddlecombe,Mussell (Southey)

Green,Long,Hollis,Jones (Chessington)

 

1996

Lawrence,Maylin,Cullen,Duarte (Magdalen Park)

Turner,Gibbs,Heard,Ireland (Cheam)

 

1995

Harris,Taylor,Healey,Rickman (Raynes Park)

White,Weaver,Ingram,McKeown (Mychett)

 

1994

Clark,Moody,Stephens,Bell-Hough (Walton)

Mussell,Dunn,Owens,Biddlecombe (Southey)

 

1993

Woodger,Webb,Ford,Shaw (Watchetts)

Newell,Briault,Lewis,Wills (Sutton)

 

1992

Newall,Briault,Lewis,Wills (Sutton)

Clark,Knight,Coltman,Taylor (Guildford)

 

1991

Mills, Jarvis,Hankin,Wessier (Farnham)

Mannall, Beckett,Stevens,Watson (Sutton)

 

1990

Starkey,Gibbs ,Drayton,Soulsby (Epsom Park)

Vigor,Reeves,Kelly,Stanton (Croydon)

 

1989

Mills, Jarvis,Hankin,Wessier (Farnham)

Penny,Bourne,Edser,Sadler (Woking Park)

 

1988

Richardson,Beake,Strutt,Cox (Chertsey)

Weatherall,Harris,Rickman,Valls (Raynes Park)

 

1987

Richardson,Bishopp,Strutt,Cox (Chertsey)

Vigor,Salter,Kelly,Ward (Croydon)

 

1986

L.Blake,Letts,G.Blake,Davey (Battlebridge)

Anderson,Alderman,Williams, Buckley (Hare & Otter)

 

1985

Bourne,Edser,Mann,Sadler (Woking Park)

Howell,Carter,Valls,Wessier (Raynes Park)

 

1984

Tiner,Hennessy,Downer,Taylor (Guildford)

Winter,Waters,Corby,Keeling (Egham)

 

1983

Rickman,Garrfit,Mist,Edwards (Cuddington)

Denham,Burke,Blagden,Parsons (Croydon)

 

1982

Drayton,Hewlett,Howard,Soulsby (Epsom Park)

Hankin,Shepherd,Healey,Mitchell (West Wimbledon)

 

1981

Colgate,Styles,Valls,Wessier (Raynes Park)

Lovejoy, Ireland, James, Day (Watchetts)

 

1980

Drayton,Hurley,Ward,Soulsby (Epsom Park)

Selwyn, Parker, Dingley, Dreeick, (Magdalen Park)

 

1979

Johnson,Nuttall,Atkins,Pulman (Old Coulsdon)

Adamson, Everett,Davis,Borrowdale (Croydon)

 

1978

Mitchell,Shepherd,Careswell,Oliver (West Wimbledon)

Brind,Barnes,Carter,Pritchard (Guildford)

 

1977

Dingley,Rarker,O’Donnell,Derrick (Magdalen Park)

Edwards<Pattinson,Cox,Mist (Cuddington)

 

1976

Merry,Kent,Wraight,Baker (Mellows Park)

Townsend,McVittie,Wessier,Valls (Raynes Park)

 

1975

Wildman,Syrett,Illman,Binns (Southern Railway)

Kent,Wraight,Newing,Baker (Mellows Park)

 

1974

Savage,Newla\nds,O’Donnell,Derrick (Magdalen Park)

Nuttall,Taylor,Titcombe,Gladwin (Merton Park)

 

1973

MacDonald,Savage,O’Donnell,Derrick (Magdalen Park)

Wildman,Syrett,Illman,Binns (Southern Railway)

 

1972

Dodridge,Leverington,Neave,Norman (Carshalton)

Bennett,Bliss,Waight,Rawlinson (Kingsley)

 

1971

Dodridge,Leverington,Neave,Norman (Carshalton)

Robertson,Clifford,Turner,Gould (Hook & S’Borough)

 

1970

Clarke,Eagles,Dyos,Edmonds (Egham)

McDonald,Savage,O’Donnell,Derrick (Magdalen Park)

 

1969

Wooldridge,Kemp,Preston,Bence (Temple)

Garner,Hopkins,Marshall,Buckland (South Norwood)

 

1968

Stevenson,Carpenter,Pledge,O’Connell (Old Coulsdon)

Matthews,Felgate,Marlow,Snow (Priory Park)

 

1967

Stanbridge,Palmer,Smithin,Martin (Ashburton)

Power,Salter,Lockington,Wadsworth (Egham)

 

1966

Hopkins,Goodenough,Marshall,Buckland (South Norwood)

    Golding,Poulard,Jennings,Frewer (Streatham Const)

 

1965

Ratcliffe, Bennett, Deane,Wellen (Ewell)

Shoberi,Geen,Dominy,Brice (Ember Sports)

 

1964

Weeks,Turner,Cox, Mist (Cuddington)

Mackway,Shephard,Newton,Jones( Broomwood)

 

1963

Eagles,Rogers,Lockington,Merry (Egham)

Weeks,Robinson,Cox,Mist (Cuddington Ladies)

 

1962

Rogers,Jackson,Ridgewell,Binns (L.T.ex Croydon Trams)

Charlwood,Robinson,Cox,Mist (Cuddington Ladies)

 

1961

Hopkins,Marshall,Frost,Buckland (South Norwood)

Charlwood,Robinson,Cox,Mist (Cuddington Ladies)

 

1960

1960 Rendle, Nolan,Chandler,Parsons (South Norwood)

Tilley,Williams,Powley,Martin (Ashburton)

 

1959

Bond,Chasty,Worrall,Du Vergier (Neville, Banstead)

Clarke, Lockington, Dyos,Merry (Egham)

 

1958

Joyes,Hansley,Keen,Coleman (Sheen)

Palmer, Press, Willerton, Spooner (Grangewood)

 

1957

Foster, Newnham,Pelling,Seers (Motspur Park)

Anderson, Charlton, Neave,Dennant (Carshalton)

 

1956

Clarke,Bungard,Lockington,Merry (Egham)

Linney, Cuckney, Purkis, Jackson (Wimbledon Park)

 

1955

Clarke,Bungard,Dyos,Merry (Egham)

Oram,Pead,Passell,Wright (Motspur Park)

 

1954

Keen, Hansley, Dolphin, Wregg (Sheen)

Beavis, Algar, Streeter,Bramley (Shirley)

 

1953

Polley,Mundy,Messenger,Axon (Ashburton)

Linney,Cuckney,Purkiss,Jackson (Wimbledon Park)

 

1952

Pelling,Lister,Passell,Wright (Motspur Park)

Welstead, Powley,Clements,Butt (Ashburton)

 

1951

George,Durban,Medland,Buckland (South Norwood)

Shrivell,Bartlett,Whybrow,Phillips (Chertsey Curfew)

 

1950

Spooner, Wilson, Herod, Willerton (Grangewood)

Govas,Stevens,Jones,Walpole (Barnes)

 

1949

Gill, Marshall,Gould,Chandler (South Norwood)

Jopp, Griffiths, Suckling, Pickard (Kingston Canbury)

 

1948

Juleff, Vero,Davies,Veasey (Dulwich)

Frethey,Beales,Sheard,Haynes (Rosehill)

 

1947

Polley,Percy,Welstead,Scott (Ashburton)

Aldridge,Finlayson,Douglas,Shead (Wiggie,Redhill)

 

1946

Holman,Barnes,Lambert, King (Waddon Residents)

South, Bowers, Herod, Eagles (Grangewood)

 

1939

Faithful, Munday, Blunden,Chittenden (Hersham)

Cox.Parry,Lobb, Barningham (Broomwood)

 

1938

Webber,Haywood, Jackson,Woodger (Byfleet)

Saunders,Larcombe,Heath, Little (Guildford)

 

1937

Little,Spencer,Morton, Fawcett (Kingston Canbury)

Mason,Willerton,Millward,Herod (Grangewood)

 

1936

Heesom, Davies, Mayhook, Veasey (Dulwich)  

Ruffell,Spencer,Morton,Fawcett (Kingston Canbury)

 

1935

Holman,Gilchrist,Privett,Tigg (Waddon Residents)  

Stone,Clarke,Kimber,Kemp (Broomwood)

 

1934

Holman,Gilchrist,Privett,Tigg (Waddon Residents)

Turner,Stacey,Hopkins,Field (Gonville)

 

1933

Morton, Drummond,Rogers,King (Waddon Residents)

Bromage,Chamings,Adam,sJenkinson (West Wimbledon)

 

1932

Holman,Gilchrist,Privett, Tigg (Waddon Residents)

Morton, Huckle, Fawcett,Smith (Kingston Canbury)